top of page
Sava (7).png

Uzdāvini sapni – savas grāmatas izdošanu!

Ja pazīsti kādu, kurš jau sen sapņo par savas grāmatas izdošanu, tad uzdāvini viņam to!

Teju katram no mums ir zināms kāds cilvēks, kurš jau sen stāsta, ka ir sarakstījis vai plāno reiz sarakstīt savu grāmatu. Ierasti ir divas lietas, kas kavē šāda sapņa īstenošanu – motivācijas trūkums, lai pabeigtu manuskripu, un grāmatas izdošanas finansiālais aspekts. Saņemot izdevniecības “Sava grāmata” Dāvanu karti šie divi faktori būs kā ar roku atņemti, jo autors iegūs gan apmaksātu savas grāmatas pilnīgu izdošanu, gan motivatoru – termiņu, kura laikā būs izdevniecībai jāiesniedz savs manuskripts.

Ar izdevniecības “Sava grāmata” Dāvanu karti* tās īpašnieks saņems:

  • Savas grāmatas iekšlapu maketu, kurā autora manuskripts tiek pārveidots rūpīgi izstrādātā PDF failā tā, lai tas būtu gan vizuāli pievilcīgs, gan pilnībā atbilstu visām nepieciešamajām drukas prasībām.

  • Grāmatas vāka dizainu, kas tiek veidots par pamatu ņemot autora iesūtītu fotogrāfiju, zīmējumu vai citu vizuālu attēlu.

  • 10 savas grāmatas eksemplārus standarta A5 izmērā, ar melnbalto druku un mīkstajos vākos.

  • ISBN kodu jeb svītrkodu konkrētajai grāmatai un 7 obligātos eksemplārus LNB krātuvei, ko bibliotēkai nodos izdevējs.

 

SVARĪGI: veicot piemaksu, iespējams mainīt vai papildināt konkrētus grāmatas parametrus, piemēram, izvēlēties cietos vākus, krāsaino iekšlapu druku, lielāku tirāžu u.c.

*379 eiro vērtībā

Lietošanas noteikumi:

  1. Dāvanu kartes (turpmāk DK) derīguma termiņš stājas spēkā ar dienu, kad DK tiek nosūtīta uz pasūtītāja norādīto e-pastu.

  2. DK derīguma termiņš ir 180 kalendārās dienas un šajā laikā autoram izdevniecībā jāiesniedz pilnīgi visi grāmatas izdošanai nepieciešamie materiāli (manuskripts, attēli, vēlmes attiecībā uz noformējumu u.c.).

  3. DK saņēmējam (topošās grāmatas autoram) ieteicams pēc iespējas ātrāk sazināties ar izdevniecību, lai vienotos par iesniegšanai nepieciešamajiem materiāliem un citiem grāmatas izdošanas aspektiem.

  4. DK iespējams iegādāties par jebkuru konkrētajam pasūtījumam atbilstošu summu sākot no 379 eiro.

  5. Ar DK palīdzību izdotās grāmatas tirāžu, pēc tās izdošanas, iespējams ērti papildināt jebkurā laikā, rakstot uz izdevniecību un nosaucot precīzu vēlamo eksemplāru skaitu.

 

Ja vēlaties iegādāties Dāvanu karti, vai Jums rodas jautājumi saistībā ar to, rakstiet uz e-pastu: info@savagramata.lv.

bottom of page